dsc_2259-edit-2-copy

Cześć..mam na imię Michał, jak już zauważyłaś/eś moją pasją jest fotografia. Naturalne kadry, ale też słabość do eksperymentów nie pozwalają mi stawiać granic zwłaszcza w fotografii. Jednak wiem, że każdy eksperyment musi nieść za sobą profesjonalizm i wiedzę. W każdy projekt wkładam całe swoje serce, co w efekcie końcowym przenosi się na Wasze zadowolenie i możliwość współpracy w przyszłości. W swojej pracy bardzo cenię sobie wzajemny szacunek do siebie, poczucie humoru, emocje, a przede wszystkim otwartość na sugestie, pomysły i uwagi. Jestem przekonany, że uda nam się poznać.

JAK PRACUJĘ?

CHŁOPIEC NA ROWERZE

Każde zdjęcie jest dla mnie wyjątkowe. Pozwala mi uwiecznić bardzo ulotne chwile. Jednak nie każda fotografia wydobywa emocje, a przecież to właśnie ich przekaz powoduje, że zapamiętujemy ją na całe życie. Emocjonalne kadry są mi najbliższe podczas fotografowania ludzi.

DETALE MOTORYZACJA FOTO

Detale są najtrudniejsze. Niewidoczne gołym okiem znikają. Moim zadaniem jest je wydobyć w najdrobniejszym szczególe. I tę właśnie technikę staram się wykorzystywać w fotografii motoryzacyjnej.

Ważne momenty. Kim bylibyśmy bez nich? To przecież ważne momenty w życiu budują niepowtarzalną historię. Jednak jaką wartość niosłaby historia, która nie ujrzy światła dziennego? Fotografia okolicznościowa i reportaże, to coś co daje naszym pokoleniom wiedzę, naświetla obraz, pobudza wyobraźnię i buduje coś bardzo cennego – nasze drzewo życia. Dlatego w tej dziedzinie naturalność chwili i realizm są dla mnie cenniejsze niż pozowane kadry.

Start typing and press Enter to search