FOTOGRAFIA MICHAŁ BŁASZCZYK

Witaj, mam na imię Michał, jestem pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, a fotografia jest czymś, co po prostu Kocham i jest to mój sposób na życie. W swoich kadrach chwytam momenty, emocje, lubię eksperymentować i wychodzić poza schematy. W każdą realizację wkładam 100% siebie, swojego serca i wiedzy, którą nieustannie pogłębiam. Podstawowym filarem w mojej pracy są wzajemny szacunek, otwartość, poczucie humoru, jestem również otwarty na wszelkie sugestie, a z uwag moich klientów, choć ich nie ma, wyciągam wnioski na przyszłość . Takie podejście zaowocowało wieloma owocnymi projektami, ciekawymi relacjami, a przede wszystkim ogromnym zadowoleniem Klientów jak i moim własnym.

JAK PRACUJĘ?

Mam oko i słabość do detali. W czasie pracy jestem w „swoim świecie”. Lubię wczuwać się w klimat i pokazywać emocje. Pracuję tak, aby efekt sprawił cieszył Wasze oczy przez lata. Jeśli trzeba jestem nie widoczny, choć z fizycznego punktu widzenia, to raczej nie możliwe. Nie da się nie zauważyć faceta, który ma 191cm wzrostu. Ale jeśli jest taka potrzeba ustawiam gości, aby całość odpowiadała naszej wizji i efektowi końcowemu jaki chcę uzyskać.

Dlatego właśnie tak dobrze odnajduję się w fot. ślubnej, nieruchomości, reportażach, fot. okolicznościowej

Dlatego właśnie tak dobrze odnajduję się w fot. ślubnej, nieruchomości, reportażach, fot. okolicznościowej. Moim zadaniem jest wydobyć każdy możliwy szczegół. I tę właśnie technikę staram się wykorzystywać w fotografii motoryzacyjnej.

Detale są najtrudniejsze. Niewidoczne gołym okiem znikają. Moim zadaniem jest je wydobyć w najdrobniejszym szczególe. I tę właśnie technikę staram się wykorzystywać w fotografii motoryzacyjnej.

Ważne momenty. Kim bylibyśmy bez nich? To przecież ważne momenty w życiu budują niepowtarzalną historię. Jednak jaką wartość niosłaby historia, która nie ujrzy światła dziennego? Fotografia okolicznościowa i reportaże, to coś co daje naszym pokoleniom wiedzę, naświetla obraz, pobudza wyobraźnię i buduje coś bardzo cennego – nasze wspomnienia. Dlatego w tej dziedzinie naturalność chwili i realizm są dla mnie cenniejsze niż pozowane kadry.

Ważne momenty. Kim bylibyśmy bez nich? To przecież ważne momenty w życiu budują niepowtarzalną historię. Jednak jaką wartość niosłaby historia, która nie ujrzy światła dziennego? Fotografia okolicznościowa i reportaże, to coś co daje naszym pokoleniom wiedzę, naświetla obraz, pobudza wyobraźnię i buduje nasze wspomnienia. Dlatego w tej dziedzinie naturalność chwili i realizm są dla mnie cenniejsze niż pozowane kadry.

Poznajmy się, a zabiorę Cię do mojego świata pięknych kadrów, uczuć i prawdziwych emocji.

Start typing and press Enter to search